Юридична клініка

Інформація про роботу юридичної клініки ПВНЗ «Буковинський університет» 

      Юридична клініка ПВНЗ «Буковинський університет» створена в 2007 році.

       Робота юридичної клініки ПВНЗ «Буковинський університет» спрямована на задоволення потреб громадян у сучасній юридичній освіті та реалізації права на юридичний захист малозабезпечених громадян, а також  усіх,  хто звертається по юридичну допомогу та потребує консультації з правових питань.

     Викладачі та студенти-консультанти юридичної клініки надають первинні, поточні усні консультації з питань цивільного, житлового, трудового, господарського, сімейного, спадкового, пенсійного права, земельного права, захист в цілому тощо.

      Студентам – консультантам надають практичну допомогу викладачі цивільного, трудового, сімейного права та ін..

         Студенти-консультанти юридичної клініки приймають участь в семінарах, конференціях, конкурсах та інших заходах підготовлених Буковинським університетом та іншими  навчальними закладами з метою обміну досвідом надання практичної юридичної допомоги малозабезпеченим громадянам.

     На юридичному факультеті проводяться зустрічі з випускниками факультету, які працюють адвокатами, працівниками суду, у правоохоронних органах.

       Юридична клініка університету  співпрацює з Головним територіальним та міським управліннями юстиції, працівники яких при необхідності надають практичну допомогу  з питань права соціального забезпечення, трудового, пенсійного права, сімейних правовідносин тощо, а також запрошуються на всі заходи фахового змісту.

       Студенти-консультанти юридичної клініки є постійними учасниками «круглих столів» та науково-практичних студентських конференцій з правової тематики, мають  публікації в Збірниках наукових праць та науково-методичному журналі «Право та педагогіка», який видається юридичним факультетом університету.

       Студенти-консультанти клініки постійно проводять лекції та бесіди   у загальноосвітніх навчальних закладах міста та області з метою ознайомлення учнів щодо їх прав та відповідальності у випадку скоєння злочинів та адміністративних проступків.

     Клініка  функціонує на громадських засадах.  

      Консультаційні послуги надаються безпосередньо при особистому зверненні.

        Можливий попередній запис по телефону.

        Режим роботи: понеділок – четвер з 10.00 до 14.00.

        Адреса юридичної клініки: 58000, м. Чернівці, вул.. Дарвіна, 2А.,

т. 55-36-08.