Студентське самоврядування

Студентський комітет Буковинського університету у своїй роботі керується Положенням про державний вищий заклад освіти, Типовим положенням про органи студентського самоврядування, Законом України «Про вищу освіту».

Діяльність студентського комітету направлена на удосконалення навчально-виховного процесу, орієнтованого на якісне навчання; розкриття творчого потенціалу, духовного і морального виховання студентів; зростання соціальної активності та відповідальності за доручену справу.

Студентський комітет сприяє організації і розвитку художніх колективів, клубів за інтересами, проведення різноманітних заходів. За рішенням студкому традиційними стали:

 • конкурс на кращий великодній кошик;
 • „Козацькі забави";
 • „Міс університету";
 • фестиваль „Коляда".

За сприянням студентського комітету успішно розвивається художня самодіяльність, функціонує вокальна студія „Юність", учасники якої беруть участь у багатьох фестивалях та конкурсах. Так, Сохацький Сергій (економічний факультет) посів І місце у Всеукраїнському фестивалі „Барви осені" (м. Київ), Чук Денис (факультет КСіТ) переміг у Міжнародному благодійному фестивалі „І мене в сім'ї великій, в сім'ї вольній, новій..." (м.Чернівці) та у Всеукраїнському фестивалі „Барви осені" (м.Київ), Житарюк Надія (юридичний факультет) здобула перемогу у міському конкурсі „Студент року-2007", Шевчук Іван (економічний факультет) переміг у міському конкурсі "Студент року-2008", Унгурян Оксана посіла перше місце у міському конкурсі "Студент року-2014".  Університетська команда з Брейн-рингу посіла II місце серед студентів ВНЗ III - IV р.а. м.Чернівці.

Студком університету співпрацює з кафедрою фізичного виховання щодо діяльності спортивних секцій, організації і проведення змагань. В навчальному закладі сформовані збірні команди з восьми видів спорту: футбол (чол.), волейбол (жін. і чол.), баскетбол (жін. і чол.), настільний теніс, шахи, легка атлетика. Збірні команди університету беруть участь в обласних Універсіадах серед студентів ВНЗ III - IV р.а., а в VI Універсіаді України навчальний заклад посів III загальнокомандне місце. У 2007р. збірна команда з міні-футболу посіла III місце серед ВНЗ III - IV р.а. м.Чернівці. В цьому ж році на індивідуальних змаганнях з карате студенти університету вибороли II місце.

Традиційними стали „Дні здоров'я", туристичні походи, фізкультурно-оздоровчі заходи. Проводиться багатоступенева спартакіада університету з футболу, волейболу, баскетболу, легкоатлетичного кросу, шахів, шашок, в якій беруть участь всі студенти навчального закладу.

Мета і завдання студентського самоврядування

ПВНЗ «Буковинський університет»

Метою студентського комітету є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї справи.

Діяльність секторів студентського самоврядування  спрямована на удосконалення навчального процесу, підвищення його якості, забезпечення виховання культури студентів, зростання у студентської молоді  соціальної активності.

Основні завдання студентського комітету:

 • Активізувати діяльність студентства на пробле­мах  навчального закладу.
 • Сприяти виявленню лідерів серед студентів, створення умов для реалізації їх організаторських здібностей, інтересів, можливостей.
 • Координувати діяльність кураторів академічних груп, студентських активів.
 • Активізація залучення студентів до життя університету, сприяння їх участі в управлінні навчальним закладом і вирішенні питань студентського життя.
 • Вироблення в представників студентського самоврядування навичок управління і комунікації.
 • Забезпечення участі у самоврядуванні та житті університету студентів всіх вікових категорій.
 • Контролювати за навчальною, трудовою і виконавчою дисципліною студентів, оперативне реагування на її порушення.
 • Через діяльність самоврядування сприяти формуванню у студентів активної громадянської  та життєвої позиції, високої правової культури.
 • Поширювати в навчальному закладі принципи демократії, особистої свободи та відповідальності кожного студента.
 • Сприяти взаємодії адміністрації університету, викладацького складу з студентством навчально-виховного закладу, можливості залучення до управління закладом формальних та неформальних студентських лідерів.

Заохочувати молоде покоління до  здорового способу життя, запобігати з боку студентів правопорушень, вживання алкоголю, тютюнопаління.

 

п/п

Прізвище та  ім`я члена

студкому

Посада

Контактний

телефон

е-mail

1.

Глек А.І.

Голова Студентського комітету

0973044637

Gle4uk@gmail.com

2.

Теличка В.В.

Заступник Голови студкому з організації  навчальної роботи

0662848307

dusha_jack_malyk@mail.ru

3.

Храпко Д.М.

Секретар студкому

0990726462

Dianaua2@ukr.net

4.

Александрюк М.В.

Голова СК юридичного факультету

0668580961

malieksandriuk@mail.ru

5.

Унгурян О.В.

Голова СК економічного факультету

0958111356        

Nep-maryane@yandex.ru

6.

Незвищук О.М.

Голова СК факультету КСіТ

0971968409

MIss.haruk@mail.ru

7.

Костін Т.В.

Голова СК загальноосвітньої підготовки

0507742513

v.telichko@yandex.ru

8.

Семенович Л.О.

Сфера науки

0973044637

Gle4uk@gmail.com

9.

Палилюлька Є.О.

Сфера громадських зв`язків

0509620213

autoshot3879@gmail.com

10.

Логанчук В. В.

Сфера соціального захисту студентів

0999125895

loganchukvi@mail.ru

11.

Патрика Ю.В.

Сфера культури

0669405790

kolomijchuk.zoriana@mail.ru

12.

Попович Г.Г.

Сфера спорту

0502805097

Jiriada@mail.ru

13.

Тютюник І.А.

Інформаційна сфера

0990207499

Plinlujinna@mail.ru

14.

Федорюк О.М.

Інформаційна сфера

0990291136

  semenovaV@yandex.ua

 

 

 

 

Положення про орган студентського самоврядування