Звітно виборні збори Студентського комітету Буковинського університету

Нещодавно відбулися звітно виборні збори Студентського комітету на рівні університету. Порядок денний засідання був наступний:

1. Звіт голови Студентського комітету за 2020-2021 н.р.

2. Вибори нового голови Студентського комітету.

3. Затвердження керівного складу СКБУ.

Голова СКБУ, яка очолювала дану посаду у 2020-2021 н.р. відзвітувала за пророблену роботу Студентського комітету впродовж року. Наступним кроком було обрання голови СК Буковинського університету та затвердження нового складу. За поданням кандидатів з факультетів та за власним волевиявленням було сформовано та затверджено більшістю голосів склад Студентського комітету, таким ж чином було обрану нову голову СКБУ.

Задля захисту студентів від коронавірусної хвороби COVID-19, частина студентів, які перебували на самоізоляції, були присутні на звітно виборних зборах в онлайн режимі.

12-10-2021