Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання: попередження вживання наркотичних речовин; протидія булінгу у молодіжному середовищі; вирішення складних життєвих обставин, які несуть загрозу життю.

Студенти взяли активну участь в обговоренні важливих питань.

05-03-2019