Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання: попередження вживання наркотичних речовин; протидія булінгу у молодіжному середовищі; вирішення складних життєвих обставин, які несуть загрозу життю.

Студенти взяли активну участь в обговоренні важливих питань.

05-03-2019

2 вересня – Свято знань!!!

Шановні викладачі та студенти, ПВНЗ «Буковинський університет» гостинно запрошує Вас на Свято знань, яке відбудеться 2 вересня 2019р. о 10:00!

У ПВНЗ "Буковинський університет" продовжено набір на денну та заочну форми навчання!

Після 11 класу на ІІ курс молодшого спеціаліста та 1 курс бакалавра. Здипломом молодшого спеціаліста на бакалаврат та ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста з іншої спеціальності. З дипломом кваліфікованого робітника на ІІ (ІІІ) курс молодшого спеціаліста. З дипломом бакалавра, спеціаліста, магістра на магістратуру та ІІ (ІІІ) курс бакалавра з іншої спеціальності.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

Не засмучуйся отримати диплом бакалавра реально!

Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія).