Зустріч з лікарем

26 березня в 2019р. в університті організовано і проведено зустріч з лікарем акушером-гінекологом пологового будинку №2 Цар Лілією Миколаївною.

Студенти прослухали лекції на теми:

1. Методи планування сім'ї.
  2. Прегравідарна підготовка.
  3. Види абортів та їх ускладнення.

04-04-2019

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.