Зустріч з лікарем

26 березня в 2019р. в університті організовано і проведено зустріч з лікарем акушером-гінекологом пологового будинку №2 Цар Лілією Миколаївною.

Студенти прослухали лекції на теми:

1. Методи планування сім'ї.
  2. Прегравідарна підготовка.
  3. Види абортів та їх ускладнення.

04-04-2019

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».