11.03.2016р. Зустріч з випускниками

До уваги випускників Буковинського університету!

11 березня 2016 року о 16:00 відбудеться Зустріч з випускниками, присвячена 20-річчю навчального закладу.

Запрошуємо випускників всіх років Буковинського університету ( Приватного технікуму аудиту і правознавства, Черівецького фінансово-юридичного коледжу, Черівецького фінансово-юридичного інституту, Буковинського інституту).

Місце зустрічі: головний корпус Буковинського університету, вул. Дарвіна, 2-А, тел. для довідок: 0502901609

18-02-2016