11.03.2016р. Зустріч з випускниками

До уваги випускників Буковинського університету!

11 березня 2016 року о 16:00 відбудеться Зустріч з випускниками, присвячена 20-річчю навчального закладу.

Запрошуємо випускників всіх років Буковинського університету ( Приватного технікуму аудиту і правознавства, Черівецького фінансово-юридичного коледжу, Черівецького фінансово-юридичного інституту, Буковинського інституту).

Місце зустрічі: головний корпус Буковинського університету, вул. Дарвіна, 2-А, тел. для довідок: 0502901609

18-02-2016

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»