ЗУСТРІЧ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ГАЗЕТИ «ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

15 березня 2017 року в університеті відбулась зустріч студентів економічного факультету з регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Ненько Катериною Мирославівною, де вона ознайомила присутніх із конкурсами та  різними акціями, що проводить газета серед студентів навчальних закладів.

За участь у Всеукраїнському конкурсі письмових робіт серед студентів 4, 5 курсів, магістрів, аспірантів «Молодий експерт України» було вручено подяку та подарунок студенту групи А-501 спец. «Облік і оподаткування» Паскарю Вадиму, подяку отримала також  кафедра обліку і аудиту   за всебічне сприяння та високий рівень фахової допомоги учасникам конкурсу.Старостам груп та кращим та активним студентам економічного факультету було вручено грамоти.

16-03-2017

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.

Студенти економічного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

В рамках проведення Дня науки в Україні, у зв’язку із покращенням якості науково- теоретичних знань студентів для подальшої професійної діяльності 16 травня 2017 року студенти та викладачі економічного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

17 травня на юридичному факультетi пройшов круглий стіл на тему "Цивілістика та її значення для модернізації цивільного законодавства" присвячений дню науки. Організатор - кафедра цивільно-правових дисциплін. Участь прийняли студенти юридичного факультету.

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВО»

Цьогоріч реєстрація вступників, які бажають вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.