ЗУСТРІЧ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ГАЗЕТИ «ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

15 березня 2017 року в університеті відбулась зустріч студентів економічного факультету з регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Ненько Катериною Мирославівною, де вона ознайомила присутніх із конкурсами та  різними акціями, що проводить газета серед студентів навчальних закладів.

За участь у Всеукраїнському конкурсі письмових робіт серед студентів 4, 5 курсів, магістрів, аспірантів «Молодий експерт України» було вручено подяку та подарунок студенту групи А-501 спец. «Облік і оподаткування» Паскарю Вадиму, подяку отримала також  кафедра обліку і аудиту   за всебічне сприяння та високий рівень фахової допомоги учасникам конкурсу.Старостам груп та кращим та активним студентам економічного факультету було вручено грамоти.

16-03-2017