ЗУСТРІЧ З РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ГАЗЕТИ «ВСЕ ПРО БУХГАЛТЕРСЬКИЙ ОБЛІК»

15 березня 2017 року в університеті відбулась зустріч студентів економічного факультету з регіональним представником газети «Все про бухгалтерський облік» Ненько Катериною Мирославівною, де вона ознайомила присутніх із конкурсами та  різними акціями, що проводить газета серед студентів навчальних закладів.

За участь у Всеукраїнському конкурсі письмових робіт серед студентів 4, 5 курсів, магістрів, аспірантів «Молодий експерт України» було вручено подяку та подарунок студенту групи А-501 спец. «Облік і оподаткування» Паскарю Вадиму, подяку отримала також  кафедра обліку і аудиту   за всебічне сприяння та високий рівень фахової допомоги учасникам конкурсу.Старостам груп та кращим та активним студентам економічного факультету було вручено грамоти.

16-03-2017

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.