Зустріч на тему: "Актуальність юридичної професії сьогодні"

10 жовтня 2018 року о 12:00 у конференц-залі університету відбулась зустріч студентів з фахівцями-юристами на тему "Актуальність юридичної професії сьогодні", приурочена до дня юриста та тижня права. В якості гостей були присутні керівник юридичної фірми "МПП Юрсвіт" Боднарюк Георгій Васильович та заступник начальника відділу примусового виконання рішень УДВС ГТУЮ у Чернівецькій області Семенов Михайло Валерійович. Фахівці розповіли про особливості своєї професійної діяльності та відповіли на питання.

11-10-2018