Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

УВАГА!

Жоден студент коледжу не буде відрахований за результатами ЗНО!

Цього року вперше складали ДПА у формі ЗНО студенти професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту.

Вітаємо студентів нашого коледжу з високими результатами! Усього складало ЗНО 43 студенти. Понад 95% подолали поріг "склав/не склав", що є одним з найкращих показників серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у Чернівецькій області.

22-06-2018