Завідувач кафедри КСіТ Артеменко Ольга Іванівна брала участь у роботі Форуму молодих вчених Чернівецької області

7 жовтня 2021 року завідувач кафедри комп'ютерних систем і технологій, лауреат премії Президента України для молодих вчених 2014 року Артеменко Ольга Іванівна брала участь у роботі Форуму молодих вчених Чернівецької області, що проводився Радою молодих вчених при Обласній державній адміністрації спільно з Департаментом освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації.

Форум проводився з метою поширення та розвитку наукової діяльності молодих вчених в Україні та зокрема в Чернівецькій області. Він відіграє важливу роль для підтримки наукової активності молодих вчених та мотивації молодих дослідників до розвитку науки на Буковині.

Форум дає змогу створити певні методи підтримки молодих вчених для того, щоб популяризувати та поширювати нові тенденції та можливості їхнього розвитку, а також розвивати, покращувати, підтримувати вітчизняну наукову діяльність та кар’єру. Здобутки молодих вчених Буковинського університету є вагомим внеском у науковий потенціал Буковини

11-10-2021