Засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму

10. 02. 2020р. на базі Буковинського університету відбулося засідання Адміністративної ради Буковинського університетського консорціуму за участю ректора Сучавського університету «Штефан чел Маре» - професора Валентина Попа та президента ПВНЗ «Буковинський університет» - професора Михайла Маниліча.

Предметом зустрічі було обговорення питань співпраці між Буковинським університетом та Сучавським університетом «Штефан чел Маре» (Румунія), а саме розширення вже існуючої співпраці в рамках договорів про співробітництво, про спільні навчальні програми бакалаврського та магістерського рівнів, про обмін студентами та викладачами за програмами міжнародного стажування.

12-02-2020