Засідання вченої ради Буковинського університету з нагоди 25-річчя від дня заснування навчального закладу.

6 грудня 2020 року відбулося урочисте засідання вченої ради Буковинського університету з нагоди 25-річчя від дня заснування навчального закладу. З вітальним словом до працівників звернувся президент університету професор Михайло Маниліч, який подякував колективу за багаторічну працю з розвитку Буковинського університету та вручив працівникам грамоти та подяки Чернівецької обласної державної адміністрації, Департаменту освіти і науки ЧОДА, Чернівецької міської ради, Асоціації приватних навчальних закладів України, ПВНЗ «Буковинський університет» На вченій раді розглядались питання про результати наукових досліджень кафедр університету та перспективи подальшого розвитку закладу вищої освіти.

23-12-2020