Захід на юридичному факультеті до дня книги та авторського права

25 квітня на юридичному факультеті пройшов захід приурочений дню книги

та авторського права. Участь взяли студенти наукового товариства, які
підготували доповіді та презентації.

27-04-2018

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.