З нагоди відзначення Дня студента нагородили подяками обласної державної адміністрації, обласної ради, Департаменту освіти і науки облдержадміністрації наших кращих студентів.

1. Унгуряна Іллю Васильовича – студента групи П-403 (середній бал успішності «відмінно»);
  2. Руснак Дойну Ігорівну – студентку групи П-31 (середній бал успішності «відмінно»);
  3. Дзіняка Владислава Володимировича – студента групи Ф-201 (середній бал успішності «відмінно»).

Щиро вітаємо!!!

15-11-2019

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»