З Днем усіх закоханих! Вітання студентів ПВНЗ "Буковинський університет"!

Нехай любов захистить вас своїми міцними та теплими обіймами від усіх негараздів, гіркоти та розчарувань. Нехай кохані люди завжди будуть поруч, ніколи не зраджують, а тримають за руку і допомагають рухатися вперед. Бережіть в собі таке важливе і потрібне почуття, як любов.

Це один з найбільш теплих, чуттєвих, ніжних і романтичних днів року. Стільки красивих легенд та історій пов'язано з цим святом, і це не дивно, адже це свято пристрасті, любові та всіх закоханих.

У цей особливий лютневий день ми бажаємо, щоб у вашому житті завжди була та сама людина, яка подарує вам щастя, наповнить ваше життя мальовничими фарбами та почуттями. Нехай магія цього дня подарує вам справжню любов!

14-02-2021