З днем Конституції України!

28 червня одне з головних державних свят України – День Конституції. Конституція є Основним законом країни, який гарантує кожному громадянину права і свободи.

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року на п’ятий рік незалежності нашої держави депутати Верховної Ради прийняли Конституцію України. Цій важливій події передували 6 років важкої праці, консультацій, дебатів і домовленостей. Проєкт Конституції підтримали 315 нардепів. Основний закон закріпив суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

Щиро вітаємо всіх з визначним Державним святом!

27-06-2020