Юридична науково-практична конференція «Право і держава в період криз: ризики та можливості»

17 листопада 2020 р. кафедра професійних та спеціальних правових дисциплін на чолі із завідувачем кафедри доц., к.ю.н. Полонкою Іванною Анатолієвною провела приурочену до святкування Дня Студентства студентську юридичну науково-практичну конференцію «Право і держава в період криз: ризики та можливості».

Із привітальним словом до студентів звернулися перший проректор університету доц., к.п.н. Пелипчук С.М., декан юридичного факультету, доц., к.ю.н. Кельбя Г. С. та інші викладачі юридичного факультету.

17-11-2020