ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОЕЗІЇ

Всесвітній день поезії — свято, яке відзначається щороку 21 березня.

Поезія, як зазначено в ухвалі ЮНЕСКО, може стати відповіддю на найгостріші та найглибші духовні запити сучасної людини, але для цього необхідно привернути до неї якнайширшу громадську увагу

Цей день, вважає ЮНЕСКО, повинен сприяти створенню в засобах масової інформації позитивного образу поезії як справжнього сучасного мистецтва, відкритого людям.

З нагоди Всесвітнього дня поезії студенти Буковинського університету разом з викладачами кафедри філологічних та суспільних дисциплін відвідали Обласну бібліотеку для юнацтва, де зустрілися із українською поетесою Тамарою Артемівною Севернюк. Тамара Севернюк - Заслужений діяч мистецтв України ; лауреат Міжнародної премії імені Володимира Винниченка;
Премії імені Кузьми Галкіна в галузі літератури і мистецтва;
Літературної премії імені Дмитра Загула; Літературно-мистецької премії імені Сидора Воробкевича; премії в області публіцистики імені Володимира Бабляка;

Нагороджена медаллю «На славу Чернівців»

Зустріч пройшла цікаво та натхненно. Тамара Артемівна читала поезію, співала пісні, грала на гітарі. Розповідала про себе. Міркувала про сучасне.

Доленосною стала ця зустріч для Олени Прокопчук та Келі Христини. Дівчата читали свою поезію – цікаву, емоційну... Тамара Севернюк була вражена авторською поезією дівчат. Поетеса висловила декілька порад, водночас навіть запросила до себе додому, аби продовжити творче спілкування з Оленою та Христиною.

Вражена юними поетесами, Тамара Артемівна подарувала студентам свої збірки поезій. Мабуть, саме в Буковинському університеті зростають майбутні поетеси.

21-03-2018