Вручення дипломів випускникам Буковинського університету

29 червня 2016 року у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  університету.

            Буковинський університет –  один з перших приватних вищих навчальних закладів  акредитований за 4 рівнем акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.

          За 20 років університет випустив більше 15 тисяч фахівців. У цьому році Міністерством освіти і науки України надано Буковинському університету ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності «Право». Тому на сьогоднішній день навчальний заклад готує фахівців зі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з усіх освітніх рівнів, в тому числі магістрів та докторів  філософії з комп’ютерних та економічних наук.

          В університеті  створено сучасну матеріально-технічну базу, електронну бібліотеку, наукові школи та лабораторії.   

          Педагогічний колектив Буковинського університету – це 80% кандидатів наук, докторів наук з великим стажем практичної роботи.

       Університет співпрацює  з вузами зарубіжжя:

-         Чехії;

-         Сербії;

-         Словаччини;

-         Словенії;

-         Румунії;

-         Польщі;

-         Білорусії.

Буковинський університет сприяє академічній мобільності студентів та викладачів, а саме ведеться міжнародна співпраця за програмами «Подвійного диплому» та «Еразмус +».

        Сьогодні дипломи отримали більше 300 випускників. Як відзначили голови державних екзаменаційних комісій, випускники Буковинського університету попередніх років успішно працюють у сферах оподаткування і контролюючих фінансових установах, суддями, нотаріусами, адвокатами, юристами, інженерами-програмістами, створюють власні фірми.

        Буковинський університет - вищий навчальний заклад нової формації запрошує на навчання для здобуття престижної освіти «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

вул.Ч.Дарвіна 2а т.52-00-12, м.т. 095 445 9790

 

 Отже, є чим пишатися!


04-07-2016

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини