Вручення дипломів випускникам Буковинського університету

29 червня 2016 року у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  університету.

            Буковинський університет –  один з перших приватних вищих навчальних закладів  акредитований за 4 рівнем акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.

          За 20 років університет випустив більше 15 тисяч фахівців. У цьому році Міністерством освіти і науки України надано Буковинському університету ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності «Право». Тому на сьогоднішній день навчальний заклад готує фахівців зі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з усіх освітніх рівнів, в тому числі магістрів та докторів  філософії з комп’ютерних та економічних наук.

          В університеті  створено сучасну матеріально-технічну базу, електронну бібліотеку, наукові школи та лабораторії.   

          Педагогічний колектив Буковинського університету – це 80% кандидатів наук, докторів наук з великим стажем практичної роботи.

       Університет співпрацює  з вузами зарубіжжя:

-         Чехії;

-         Сербії;

-         Словаччини;

-         Словенії;

-         Румунії;

-         Польщі;

-         Білорусії.

Буковинський університет сприяє академічній мобільності студентів та викладачів, а саме ведеться міжнародна співпраця за програмами «Подвійного диплому» та «Еразмус +».

        Сьогодні дипломи отримали більше 300 випускників. Як відзначили голови державних екзаменаційних комісій, випускники Буковинського університету попередніх років успішно працюють у сферах оподаткування і контролюючих фінансових установах, суддями, нотаріусами, адвокатами, юристами, інженерами-програмістами, створюють власні фірми.

        Буковинський університет - вищий навчальний заклад нової формації запрошує на навчання для здобуття престижної освіти «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

вул.Ч.Дарвіна 2а т.52-00-12, м.т. 095 445 9790

 

 Отже, є чим пишатися!


04-07-2016

Останні новини

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.


Всі новини