Вручення дипломів випускникам Буковинського університету

29 червня 2016 року у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  університету.

            Буковинський університет –  один з перших приватних вищих навчальних закладів  акредитований за 4 рівнем акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.

          За 20 років університет випустив більше 15 тисяч фахівців. У цьому році Міністерством освіти і науки України надано Буковинському університету ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності «Право». Тому на сьогоднішній день навчальний заклад готує фахівців зі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з усіх освітніх рівнів, в тому числі магістрів та докторів  філософії з комп’ютерних та економічних наук.

          В університеті  створено сучасну матеріально-технічну базу, електронну бібліотеку, наукові школи та лабораторії.   

          Педагогічний колектив Буковинського університету – це 80% кандидатів наук, докторів наук з великим стажем практичної роботи.

       Університет співпрацює  з вузами зарубіжжя:

-         Чехії;

-         Сербії;

-         Словаччини;

-         Словенії;

-         Румунії;

-         Польщі;

-         Білорусії.

Буковинський університет сприяє академічній мобільності студентів та викладачів, а саме ведеться міжнародна співпраця за програмами «Подвійного диплому» та «Еразмус +».

        Сьогодні дипломи отримали більше 300 випускників. Як відзначили голови державних екзаменаційних комісій, випускники Буковинського університету попередніх років успішно працюють у сферах оподаткування і контролюючих фінансових установах, суддями, нотаріусами, адвокатами, юристами, інженерами-програмістами, створюють власні фірми.

        Буковинський університет - вищий навчальний заклад нової формації запрошує на навчання для здобуття престижної освіти «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

вул.Ч.Дарвіна 2а т.52-00-12, м.т. 095 445 9790

 

 Отже, є чим пишатися!


04-07-2016

Останні новини

22 січня - День соборності України

Викладачами університету - к.і.н. Трачук О.В., к.е.н. Бурдейною Л.В. та студентами груп П-1 та А-21, Ф-21, Ф-201 проведено захід, присвячений Дню соборності України

Науково-методичний семінар на тему: "Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу"

17, 20 січня 2020 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» проведено науково-методичний семінар на тему: «Якість освіти – основний критерій діяльності навчального закладу.

Зміна реквізитів ПВНЗ "Буковинський університет"

Бухгалтерія університету повідомляє, що з 13.01.2020р. змінюються реквізити на оплату послуг.

Мова об’єднує!!!

Цими незвично теплими грудневими днями Рідне Слово, яке є наймогутнішим мистецтвом усіх часів, об’єднало учнівську та студентську молодь, учителів і методистів. 14 грудня було проведено обласний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, а 21 грудня –ХХ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика.


Всі новини