Вручення дипломів випускникам Буковинського університету

29 червня 2016 року у палаці «Академічний» відбулося урочисте вручення дипломів випускникам  університету.

Буковинський університет –  один з перших приватних вищих навчальних закладів  акредитований за 4 рівнем акредитаційною комісією Міністерства освіти і науки України.

За 20 років університет випустив більше 15 тисяч фахівців. У цьому році Міністерством освіти і науки України надано Буковинському університету ліцензію на підготовку магістрів зі спеціальності «Право». Тому на сьогоднішній день навчальний заклад готує фахівців зі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології» з усіх освітніх рівнів, в тому числі магістрів та докторів  філософії з комп’ютерних та економічних наук.

В університеті  створено сучасну матеріально-технічну базу, електронну бібліотеку, наукові школи та лабораторії.

Педагогічний колектив Буковинського університету – це 80% кандидатів наук, докторів наук з великим стажем практичної роботи.

Університет співпрацює  з вузами зарубіжжя:

-         Чехії;

-         Сербії;

-         Словаччини;

-         Словенії;

-         Румунії;

-         Польщі;

-         Білорусії.

Буковинський університет сприяє академічній мобільності студентів та викладачів, а саме ведеться міжнародна співпраця за програмами «Подвійного диплому» та «Еразмус +».

Сьогодні дипломи отримали більше 300 випускників. Як відзначили голови державних екзаменаційних комісій, випускники Буковинського університету попередніх років успішно працюють у сферах оподаткування і контролюючих фінансових установах, суддями, нотаріусами, адвокатами, юристами, інженерами-програмістами, створюють власні фірми.

Буковинський університет - вищий навчальний заклад нової формації запрошує на навчання для здобуття престижної освіти «Облік і оподаткування», «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Комп’ютерні науки та інформаційні технології».

вул.Ч.Дарвіна 2а т.52-00-12, м.т. 095 445 9790

Отже, є чим пишатися!