Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

    24 жовтня в Центрі біржових технологій була організована викладачами кафедри та працівниками центру лекція-семінар для студентів економічного та юридичних факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

    Під час зустрічі, студенти мали можливість "зануритися" в практичну частину діяльності трейдера, а саме, дізнатися про: можливості і тонкощі заробітку на міжнародному фінансовому ринку, необхідні інструменти та навички для цього, важливість постійного навчання (з ціллю поліпшення ефективності роботи). Ключовим моментом стало активне обговорення про інвестування в сфері приватного бізнесу. Аудиторія отримала актуальні рекомендації, стосовно фінансових вкладень.

    Охочих відвідати нетворкінг було досить багато і місце знайшлося кожному. Після презентації, студенти отримали можливість самостійно виконати операції з купівлі/продажу валюти, за допомогою тренувальних рахунків.

    Захід викликав живий інтерес серед студентів нашого закладу, оскільки тема, якій він був присвячений, сьогодні цікавить кожну людину, а особливо ту, яка тільки починає підійматися кар’єрними сходами.


26-10-2017

Останні новини

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.


Всі новини