Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

24 жовтня в Центрі біржових технологій була організована викладачами кафедри та працівниками центру лекція-семінар для студентів економічного та юридичних факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

Під час зустрічі, студенти мали можливість "зануритися" в практичну частину діяльності трейдера, а саме, дізнатися про: можливості і тонкощі заробітку на міжнародному фінансовому ринку, необхідні інструменти та навички для цього, важливість постійного навчання (з ціллю поліпшення ефективності роботи). Ключовим моментом стало активне обговорення про інвестування в сфері приватного бізнесу. Аудиторія отримала актуальні рекомендації, стосовно фінансових вкладень.

Охочих відвідати нетворкінг було досить багато і місце знайшлося кожному. Після презентації, студенти отримали можливість самостійно виконати операції з купівлі/продажу валюти, за допомогою тренувальних рахунків.

Захід викликав живий інтерес серед студентів нашого закладу, оскільки тема, якій він був присвячений, сьогодні цікавить кожну людину, а особливо ту, яка тільки починає підійматися кар’єрними сходами.

26-10-2017