Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

    24 жовтня в Центрі біржових технологій була організована викладачами кафедри та працівниками центру лекція-семінар для студентів економічного та юридичних факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

    Під час зустрічі, студенти мали можливість "зануритися" в практичну частину діяльності трейдера, а саме, дізнатися про: можливості і тонкощі заробітку на міжнародному фінансовому ринку, необхідні інструменти та навички для цього, важливість постійного навчання (з ціллю поліпшення ефективності роботи). Ключовим моментом стало активне обговорення про інвестування в сфері приватного бізнесу. Аудиторія отримала актуальні рекомендації, стосовно фінансових вкладень.

    Охочих відвідати нетворкінг було досить багато і місце знайшлося кожному. Після презентації, студенти отримали можливість самостійно виконати операції з купівлі/продажу валюти, за допомогою тренувальних рахунків.

    Захід викликав живий інтерес серед студентів нашого закладу, оскільки тема, якій він був присвячений, сьогодні цікавить кожну людину, а особливо ту, яка тільки починає підійматися кар’єрними сходами.


26-10-2017

Останні новини

Олімпіада з математики для учнів загальноосвітніх шкіл

Шановні учні! Запрошуємо Вас взяти участь в 1-ому турі ON-LINE олімпіади з математики. Відповіді просимо надсилати на електронну адресу: Vershyhora17@gmail.com Переможці першого туру будуть запрошені на другий тур, який буде проводитись в університеті. Переможці конкурсу отримають запрошення на навчання в коледж університету.

Шануймо рідне слово!

9 листопада - День української писемності та мови. Щороку в цей день проводиться Всеукраїнський диктант національної єдності, до якого долучилися й усі студенти Буковинського університету

Не лише навчання….

Студенти Буковинського університету живуть не лише заняттями та навчанням.

“Halloween party” на заняттях з англійської мови

На заняттях з англійської мови провели тематичні ігри присвячені святу All Hallows’ Eve.

Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва


Всі новини