Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

    24 жовтня в Центрі біржових технологій була організована викладачами кафедри та працівниками центру лекція-семінар для студентів економічного та юридичних факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

    Під час зустрічі, студенти мали можливість "зануритися" в практичну частину діяльності трейдера, а саме, дізнатися про: можливості і тонкощі заробітку на міжнародному фінансовому ринку, необхідні інструменти та навички для цього, важливість постійного навчання (з ціллю поліпшення ефективності роботи). Ключовим моментом стало активне обговорення про інвестування в сфері приватного бізнесу. Аудиторія отримала актуальні рекомендації, стосовно фінансових вкладень.

    Охочих відвідати нетворкінг було досить багато і місце знайшлося кожному. Після презентації, студенти отримали можливість самостійно виконати операції з купівлі/продажу валюти, за допомогою тренувальних рахунків.

    Захід викликав живий інтерес серед студентів нашого закладу, оскільки тема, якій він був присвячений, сьогодні цікавить кожну людину, а особливо ту, яка тільки починає підійматися кар’єрними сходами.


26-10-2017

Останні новини

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

Студенти Коледжу "Буковинський університет" успішно склали ЗНО з української мови!

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підручник з Адміністративного права

25 квітня 2018 вийшов підручник з Адміністративного права..

Круглий стіл на тему «Децентралізаційні процеси в Україні та Чернівецькій області»

15 червня на економічному факультеті проведено круглий стіл на тему «Децентралізаційні процеси в Україні та Чернівецькій області». Організатори проведення професор кафедри фінансів університет...

Робота акредитаційної комісії

З 04.06. по 06.06. 2018 року відповідно до пункту 4 Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах...


Всі новини