Виїзна лекція-семінар під керівництвом кафедри економіки і підприємництва

    24 жовтня в Центрі біржових технологій була організована викладачами кафедри та працівниками центру лекція-семінар для студентів економічного та юридичних факультетів ПВНЗ «Буковинський університет».

    Під час зустрічі, студенти мали можливість "зануритися" в практичну частину діяльності трейдера, а саме, дізнатися про: можливості і тонкощі заробітку на міжнародному фінансовому ринку, необхідні інструменти та навички для цього, важливість постійного навчання (з ціллю поліпшення ефективності роботи). Ключовим моментом стало активне обговорення про інвестування в сфері приватного бізнесу. Аудиторія отримала актуальні рекомендації, стосовно фінансових вкладень.

    Охочих відвідати нетворкінг було досить багато і місце знайшлося кожному. Після презентації, студенти отримали можливість самостійно виконати операції з купівлі/продажу валюти, за допомогою тренувальних рахунків.

    Захід викликав живий інтерес серед студентів нашого закладу, оскільки тема, якій він був присвячений, сьогодні цікавить кожну людину, а особливо ту, яка тільки починає підійматися кар’єрними сходами.


26-10-2017

Останні новини

Приватний вищий навчальний заклад "Буковинський університет" вітав першокурсників

2 вересня 2018 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвяченап очатку нового навчального року.

Урочистості з нагоди Свята знань - 2018

У ПВНЗ "Буковинський Університет" відбудеться 2 вересня об 11:30 на території корпусу за адресою Дарвіна 2а. Запрошуємо Студентів, батьків та викладачів.

УВАГА! ПРОДОВЖЕНО НАБІР!

- на освітній ступінь «бакалавр»: - на освітній ступінь «магістр»

Студенти університету у літній школі в Румунії

Студенти 3 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» , «Право» взяли участь у літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи» у місті Ватра-Дорней при Сучавському університеті ім. Штефана чел Маре, Румунія.


Всі новини