Виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України»

7 вересня на економічному та юридичному факультетах, під керівництвом викладачів, відбувся виховний захід «Правила пожежної безпеки для закладів, установ і організацій системи освіти України».

Про суворе дотримання правил пожежної безпеки студентам розповів магістр спеціальності «Право» Грицак Віталій Ігорович – Начальник І державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Одеської області.

10-09-2017