Вітаємо переможців!

    21 березня серед студентів коледжу спеціальності «Обслуговування програмних систем і комплексів» було проведено І етап ХІ Всеукраїнської студентської олімпіади з інформатики та комп’ютерної техніки серед студентів закладів вищої освіти Чернівецької області, які здійснюють підготовку молодшого спеціаліста. І місце здобув стдунт групи К-21 Кобель Сергій. ІІ місце виборов Мегедин Тарас (група К-21), ІІІ місце отримала студентка групи К-31 Татарчук Олена.


04-04-2018

Останні новини

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».


Всі новини