Виставка "Великодній кошик"

27 квітня 2016 року у Буковинському університеті відбулася виставка "Великодній кошик", в якій взяли участь всі акадимічні групи.

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів університету з вихованцями дитячого будинку "Сонечко". В цей день вони також зустрілися з хворими, які перебувають на лікуванні у Геріатричному пансіонаті та громадянами похилого віку, які стоять на обліку Чернівецького комунального територіального центру соціального обслуговування "Турбота". Студенти закупили необхідні продукти, які передали разом з пасхальними кошиками дітям та людям похилого віку.

28-04-2016