Вишиванка – наш генетичний код

День вишиванки прийнято відзначати третього четверга травня. Ідея відзначати таке свято виникла у 2006 році. Тоді кілька студентів й викладачів Чернівецького національного університету одягнули вишиванки й влаштували флешмоб. А вже через декілька років День вишиванки набув міжнародних масштабів. На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн.

Вишиванка - оберіг від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. В Україні вишиванка теж символізує і родинну пам’ять, вірність та любов у сім’ї. Уважається, що в орнаменті вишиванок український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю .

21-05-2020