Набір для випускників 9-их класів продовжено!

Випускники 9-их класів, COVID-19 зробив вам подарунок - продовжено вступну кампанію для абітурієнтів на основі базової загальної середньої освіти.

Останній день прийому документів - 22 серпня.

Чекаємо всіх, хто бажає здобути сучасну юридичну, економічну або ІТ-освіту. Ми готуємо фахівців за спеціальностями:

• Право - термін навчання 3 роки 10 місяців (12 000 грн один рік навчання)
  • Комп'ютерні науки - термін навчання 3 роки 10 місяців (12 000 грн один рік навчання)
  • Фінанси, банківська справа та страхування - термін навчання 2 роки 10 місяців (8 900 грн один рік навчання)
  • Облік і оподаткування - термін навчання 2 роки 10 місяців (8 900 грн один рік навчання)

Вартість оплати за навчання НЕ ЗМІНЮЄТЬСЯ.

Після закінчення Фахового коледжу ПВНЗ "Буковинський університет" студенти отримують дипломи про освіту ФАХОВОГО МОЛОДШОГО БАКАЛАВРА і свідоцтво про здобуття повної загальної середньої освіти. Потім продовжують навчання два роки для здобуття освітнього ступеня БАКАЛАВР.

Чекаємо в будні дні з 10:00 до 17:00. м.Чернівці, вул. Дарвіна 2-А. +38 (095) 445 97 90, (0372) 52-00-12.

03-08-2020