Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.

Ринок праці отримав нове покоління дипломованих фахівців з обліку і оподаткування; фінансів, банківської справи та страхування; комп’ютерних наук та права.

До дипломованих фахівців звернувся президент ПВНЗ «Буковинський університет» - професор Маниліч Михайло Іванович, який привітав більше 300 випускників із завершенням навчання та побажав нових перемог та звершень, професійного зростання, реалізації задумів та творчих планів.

До привітань президента університету приєдналися: декан юридичного факультету, декан факультету інформаційних технологій та економіки та батьки випускників.

Зі словами щирої поваги та вдячності виступили випускники університету. Під час урочистості мистецькі вітання випускникам та всім присутнім подарували учасниці вокальної групи «Юність».

Вітаємо випускників та бажаємо успіхів на професійному та життєвому шляху!

29-06-2019