Проректор з наукової роботи та міжнародних відносин проф., д.т.н Ярослав Виклюк. в період з 10 та 16 жовтня відвідав Вищу школу економіки та менеджменту державного управління в м.Братислава (Словаччина) в рамках програми Erasmus+ mobility of staff, що є партнером Буковинського університету в сфері освіти та науки. Під час візиту були налагоджені нові контакти з провідними науковцями Словацької республіки. Також  для студентів та науковців були прочитані англомовні лекції де були висвітлені основні напрямки сучасного математичного моделювання в економіці та представлені основні наукові досягнення Буковинського університету.

В рамках програми мобільності студентів Erasmus+ двоє студентів Буковинського університету (Семенович Ліліана та Іванчак Аліна) з 1 жовтня по 31 грудня проходять навчання у Вищій школі економіки та менеджменту державного управління. В них є змога вивчити основи економіки ЄС, а також суттєво підвищити рівень англійської мови, адже викладання для іноземних студентів проводиться саме англійською. Окрім того така програма сприяє зростанню культурного рівня адже дає можливість ознайомитись з національними надбаннями сусідніх країн. Так протягом лише одного місяця перебування в столиці Словаччини дівчата відвідали Будапешт, Відень, Прагу та Словацькі Високі Татри.

Сподіваємось, що такі контакти та наукова співпраця між закордонними університетами будуть зміцнюватись та стануть повсякденною практикою.

03-11-2016

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» випустив ще одне покоління фахівців.

27 червня 2017 року відбулося урочисте вручення дипломів випускникам ПВНЗ «Буковинський університет» - вищого навчального закладу нового покоління, що вже більше 20 років функціонує в системі освіти України та готує фахівців із права, економіки та комп’ютерних наук. У цьому році дипломи освітньо-кваліфікаційних рівнів спеціаліст, молодший спеціаліст та освітнього ступеня бакалавр зі спеціальностей: «Комп’ютерні науки», «Право», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали 310 випускників.

Подвійний диплом

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про створення Буковинського транскордонного університетського консорціуму. Діяльність Консорціуму відповідає діючому законодавству України та Румунії. Університети співпрацюють за програмою «Подвійний диплом».

Літня школа «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи», Сучава, Румунія

Запрошуємо румуномовних студентів для участі в літній школі «Інтеркультурність і толерантність: цінності для майбутньої Європи»

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.