Проректор з наукової роботи та міжнародних відносин проф., д.т.н Ярослав Виклюк. в період з 10 та 16 жовтня відвідав Вищу школу економіки та менеджменту державного управління в м.Братислава (Словаччина) в рамках програми Erasmus+ mobility of staff, що є партнером Буковинського університету в сфері освіти та науки. Під час візиту були налагоджені нові контакти з провідними науковцями Словацької республіки. Також  для студентів та науковців були прочитані англомовні лекції де були висвітлені основні напрямки сучасного математичного моделювання в економіці та представлені основні наукові досягнення Буковинського університету.

В рамках програми мобільності студентів Erasmus+ двоє студентів Буковинського університету (Семенович Ліліана та Іванчак Аліна) з 1 жовтня по 31 грудня проходять навчання у Вищій школі економіки та менеджменту державного управління. В них є змога вивчити основи економіки ЄС, а також суттєво підвищити рівень англійської мови, адже викладання для іноземних студентів проводиться саме англійською. Окрім того така програма сприяє зростанню культурного рівня адже дає можливість ознайомитись з національними надбаннями сусідніх країн. Так протягом лише одного місяця перебування в столиці Словаччини дівчата відвідали Будапешт, Відень, Прагу та Словацькі Високі Татри.

Сподіваємось, що такі контакти та наукова співпраця між закордонними університетами будуть зміцнюватись та стануть повсякденною практикою.

03-11-2016