Проректор з наукової роботи та міжнародних відносин проф., д.т.н Ярослав Виклюк. в період з 10 та 16 жовтня відвідав Вищу школу економіки та менеджменту державного управління в м.Братислава (Словаччина) в рамках програми Erasmus+ mobility of staff, що є партнером Буковинського університету в сфері освіти та науки. Під час візиту були налагоджені нові контакти з провідними науковцями Словацької республіки. Також  для студентів та науковців були прочитані англомовні лекції де були висвітлені основні напрямки сучасного математичного моделювання в економіці та представлені основні наукові досягнення Буковинського університету.

В рамках програми мобільності студентів Erasmus+ двоє студентів Буковинського університету (Семенович Ліліана та Іванчак Аліна) з 1 жовтня по 31 грудня проходять навчання у Вищій школі економіки та менеджменту державного управління. В них є змога вивчити основи економіки ЄС, а також суттєво підвищити рівень англійської мови, адже викладання для іноземних студентів проводиться саме англійською. Окрім того така програма сприяє зростанню культурного рівня адже дає можливість ознайомитись з національними надбаннями сусідніх країн. Так протягом лише одного місяця перебування в столиці Словаччини дівчата відвідали Будапешт, Відень, Прагу та Словацькі Високі Татри.

Сподіваємось, що такі контакти та наукова співпраця між закордонними університетами будуть зміцнюватись та стануть повсякденною практикою.

03-11-2016

Юриспруденція: історія та сучасність

18 травня проведено круглий стіл «Юриспруденція: історія та сучасність», організований кафедрою професійних та спеціальних правових дисциплін.

Двоє професорів Буковинського університету в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 18.05.2017 по 22.05.2017 проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, професор, доктор технічних наук Виклюк Ярослав Ігорович та декан економічного факультету, доцент, доктор економічних наук Лащак Віктор Васильович в рамках програми мобільності Erasmus+ викладали лекції та прийняли участь в міжнародній конференції в Західному Університеті ім. Василє Голдіша.

Студенти економічного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

В рамках проведення Дня науки в Україні, у зв’язку із покращенням якості науково- теоретичних знань студентів для подальшої професійної діяльності 16 травня 2017 року студенти та викладачі економічного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

17 травня на юридичному факультетi пройшов круглий стіл на тему "Цивілістика та її значення для модернізації цивільного законодавства" присвячений дню науки. Організатор - кафедра цивільно-правових дисциплін. Участь прийняли студенти юридичного факультету.

ОСНОВНЕ ПРО ВСТУП ДЛЯ МАЙБУТНІХ МАГІСТРІВ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ «ПРАВО»

Цьогоріч реєстрація вступників, які бажають вступати на навчання для здобуття ступеня магістра за спеціальністю 081 «Право», триватиме з 12 по 25 липня 2017 року. Реєстрація здійснюється приймальною комісією одного з вищих навчальних закладів, у якому вступник бажає брати участь у конкурсному відборі. Вступник вважається зареєстрованим після отримання екзаменаційного листка.