В університеті працює експертна комісія МОН України

    Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №329-л від 29.11.2017р. в університеті з 12 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за другим (магістерським)  рівнем вищої освіти.

    Голова експертної комісії:

        - Лучко Михайло Романович – завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор.

    Член комісії:

        - Давидов Григорій Миколайович – декан факультету обліку і фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор.

    Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює із 12 грудня по 14 грудня 2017р.


14-12-2017

Останні новини

Відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулось відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

"Напиши листа захиснику України"

Напередодні Дня захисника України студенти Буковинського університету взяли участь у Всеукраїнській акції "Напиши листа захиснику України".

ВІТАЄМО ІЗ ДНEМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Цe справжнє свято мужності й самовідданості, свято гeроізму та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволитeлі й захисники Украіни, водночас стало уособлeним святом усіх чоловіків.

Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України".

Зустріч на тему: "Актуальність юридичної професії сьогодні"

10 жовтня 2018 року о 12:00 у конференц-залі університету відбулась зустріч студентів з фахівцями-юристами на тему "Актуальність юридичної професії сьогодні"...


Всі новини