В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №329-л від 29.11.2017р. в університеті з 12 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Облік і оподаткування зі спеціальності 071 Облік і оподаткування за другим (магістерським)  рівнем вищої освіти.

Голова експертної комісії:

- Лучко Михайло Романович – завідувач кафедри обліку в державному секторі економіки та сфері послуг Тернопільського національного економічного університету, доктор економічних наук, професор.

Член комісії:

- Давидов Григорій Миколайович – декан факультету обліку і фінансів Центральноукраїнського національного технічного університету, доктор економічних наук, професор.

Комісія безпосередньо в навчальному закладі працює із 12 грудня по 14 грудня 2017р.

14-12-2017