В рамках програми мобільності студентів Erasmus+ двоє наших студентів навчались в Західному Університеті ім. Василє Голдіша

З 15.02.2016 по 19.06.2016 в рамках програми мобільності студентів Erasmus+ двоє наших студентів (Малик Андрій та Жиряда Дебора) навчались в Західному Університеті ім. Василє Голдіша, м. Арад, Румунія, за напрямками Право та Комп'ютерні системи і технології. Протягом цього періоду студенти мали нагоду дізнатись про методи навчання в Румунії, познайомитись та насолодитись культурою Трансільванії та її жителів. Студенти, викладачі та працівники відділу міжнародних відносин сприяли їх адаптації у незнайомих студентам умовах. Заняття велись в основному румунською та англійською мовами для студентів-іноземців.

Студенти також мали нагоду покращити свої навики володіння румунською мовою, ознайомитись з особливостями культури тієї місцевості де вони навчались.

Також двоє професорів Буковинського університету (д.т.н Ярослав Виклюк та д.е.н. Євдокименко Валерій Кирилович) відвідали університет-партнер в рамках програми Erasmus+ mobility of staff. Під час візиту були налагоджені нові контакти з провідними науковцями Румунії, Італії, Австрії та ін. Також  для студентів та науковців були прочитані англомовні лекції де були висвітлені основні напрямки сучасного математичного моделювання в економіці та представлені основні наукові досягнення Буковинського університету.

16-11-2016