Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив

і студенти Буковинського університету

з шаною та вдячністю вітають

професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Шановний Михайле Івановичу!

Ваш професіоналізм, досвід,

відданість обраній справі та наполегливість – це мистецтво,

яке поєднує в собі мудрість та виваженість,

добрі поради, розуміння та підтримку.

Бажаємо Вам міцного здоров’я,

невичерпного джерела сили і натхнення,

родинного затишку та благополуччя, миру й щедрої долі,

нових досягнення, злетів і перемог.

Нехай Господнє благословення додає віри у власні кроки.

Хай в серці завжди живе любов рідних і близьких Вам людей,

яка допоможе далі йти по наміченому шляху,

реалізовувати плани і втілювати мрії!

10-12-2019