Вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Шановні працівники та студенти Буковинського університету!

Прийміть щирі вітання зі святами – Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця вважалася покровителькою і заступницею славного війська козацького та всього українського люду.

І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, здоров’я та благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє для нашого народу. Аби на людей зійшла благодать, а душі наповнилися любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаю вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Президент Буковинського університету                           М.І.Маниліч

14-10-2020