Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України!

Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи. Ми, українці, пишаємося цим святом та віримо у світле, мирне й гідне майбутнє нашої держави.

Нехай це свято додає Вам наснаги, приносить добро, злагоду і натхнення! Хай воно об'єднує і згуртовує всіх небайдужих українців на шляху зміцнення незалежності нашої Батьківщини, сповнює серця любов'ю до рідної землі, надихає до плідної праці.

Від усього серця бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, радості, миру та добробуту, нових звершень в ім'я процвітання нашої незалежної України!

З повагою, президент Буковинського університету

М.І.Маниліч