Вітаємо з присвоєнням вченого звання!

Наказом Міністерства освіти і науки України від 02.07.2020р. № 886 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства» нашим колегам – Полонці Іванні Анатоліївні та Савюк Марині Флорівні присвоєно звання доцента! Університетська спільнота, науково-педагогічний колектив, студентство, щиро радіють і вітають Іванну Анатоліївну та Марину Флорівну із присвоєнням вченого звання, що стало черговим підтвердженням їх наукових досягнень та активної педагогічної діяльності! Бажаємо колегам нових наукових звершень, творчої наснаги, підкорення нових вершин!

13-07-2020