Вітаємо з перемогою!

23 листопада прокурор області Олег Соболь зустрівся з переможцями регіонального етапу всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів регіону.

Учасники презентували творчі роботи на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора»  та  «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

Роботу Кушніра Ярослава, магістранта 6 курсу юридичного факультету нашого університету, відзначено як найкращу за тематикою «7 кроків до покращення роботи прокурора».

У своєму вітальному слові Олег Соболь подякував студентам за активну участь в конкурсі, а також висловив сподівання, що майбутні юристи оберуть для себе прокурорську професію.

Відзначені роботи будуть направлені до Генеральної прокуратури України для визначення 20 найкращих у державі. Ці напрацювання опублікують у щомісячному відомчому виданні «Вісник прокуратури», з їх авторами зустрінеться керівництво Генеральної прокуратури України.

Ярославе, вітаємо з перемогою на регіональному етапі конкурсу та бажаємо успіхів у подальшому!

29-11-2017