Вітаємо з перемогою!

23 листопада прокурор області Олег Соболь зустрівся з переможцями регіонального етапу всеукраїнського конкурсу творчих робіт на тему прокурорсько-слідчої діяльності серед студентів вищих навчальних закладів регіону.

Учасники презентували творчі роботи на теми: «7 кроків до покращення роботи прокурора»  та  «7 кроків прокурора назустріч суспільству».

Роботу Кушніра Ярослава, магістранта 6 курсу юридичного факультету нашого університету, відзначено як найкращу за тематикою «7 кроків до покращення роботи прокурора».

У своєму вітальному слові Олег Соболь подякував студентам за активну участь в конкурсі, а також висловив сподівання, що майбутні юристи оберуть для себе прокурорську професію.

Відзначені роботи будуть направлені до Генеральної прокуратури України для визначення 20 найкращих у державі. Ці напрацювання опублікують у щомісячному відомчому виданні «Вісник прокуратури», з їх авторами зустрінеться керівництво Генеральної прокуратури України.

Ярославе, вітаємо з перемогою на регіональному етапі конкурсу та бажаємо успіхів у подальшому!

29-11-2017

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.