Вітаємо студентів з нагородами!

    У березні 2016 року Буковинський університет брав участь в обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І – ІV р.а.

   Журі фестивалю визначило переможців у різних номінаціях. Дипломом І ступеня нагороджена студентка юридичного факультету Лупашко Людмила у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво». У цій номінації нагороджені дипломами ІІ і ІІІ ступеня студентка юридичного факультету Теличка Віталіна та студентка економічного факультету Унгурян Оксана.

   Дипломом ІІ ступеня у номінації «Вокальне мистецтво» нагороджена студентка економічного факультету Лазоряк Олеся.

  Дипломом ІІ ступеня у номінації «Театральне мистецтво» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила, Александрюк Марія, Теличка Віталіна.

   Дипломами ІІ ступеня у номінації «Літературна творчість» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила та Теличка Віталіна.

   Грамотами за участь нагороджені студенти Буковинського університету: Унгурян Оксана, Унгурян Ілля, Піта Аліна, Семенюк Анастасія, Безушко Траян.

   Вітаємо наших студентів з нагородами і бажаємо подальших успіхів та перемог!


27-05-2016

Останні новини

До уваги студентів та батьків Буковинського університету!

З 21 по 25 вересня навчання проводиться дистанційно. Якщо в подальшому не буде погіршення епідеміологічної ситуації то з 28 вересня навчання всіх студентів університету буде у звичайному (аудиторному режимі) з збереженням протиепідеміологічних умов.

Набір на бакалаврат та магістратуру продовжено! Чекаємо на Вас!

Отримуй престижну освіту в Чернівцях та навчайся за найнижчими цінами.

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Днем незалежності України!

Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята - Дня незалежності України! Цей день знаменує торжество української державності, національної гідності та свободи.

Привітання з нагоди Дня Державного Прапора України!

Вітаємо з національним святом – Днем державного прапора України!


Всі новини