Вітаємо студентів з нагородами!

    У березні 2016 року Буковинський університет брав участь в обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І – ІV р.а.

   Журі фестивалю визначило переможців у різних номінаціях. Дипломом І ступеня нагороджена студентка юридичного факультету Лупашко Людмила у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво». У цій номінації нагороджені дипломами ІІ і ІІІ ступеня студентка юридичного факультету Теличка Віталіна та студентка економічного факультету Унгурян Оксана.

   Дипломом ІІ ступеня у номінації «Вокальне мистецтво» нагороджена студентка економічного факультету Лазоряк Олеся.

  Дипломом ІІ ступеня у номінації «Театральне мистецтво» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила, Александрюк Марія, Теличка Віталіна.

   Дипломами ІІ ступеня у номінації «Літературна творчість» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила та Теличка Віталіна.

   Грамотами за участь нагороджені студенти Буковинського університету: Унгурян Оксана, Унгурян Ілля, Піта Аліна, Семенюк Анастасія, Безушко Траян.

   Вітаємо наших студентів з нагородами і бажаємо подальших успіхів та перемог!


27-05-2016

Останні новини

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.


Всі новини