Вітаємо студентів з нагородами!

У березні 2016 року Буковинський університет брав участь в обласному фестивалі юнацької творчості «Чисті роси» серед вищих навчальних закладів І – ІV р.а.

Журі фестивалю визначило переможців у різних номінаціях. Дипломом І ступеня нагороджена студентка юридичного факультету Лупашко Людмила у номінації «Декоративно-ужиткове та образотворче мистецтво». У цій номінації нагороджені дипломами ІІ і ІІІ ступеня студентка юридичного факультету Теличка Віталіна та студентка економічного факультету Унгурян Оксана.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Вокальне мистецтво» нагороджена студентка економічного факультету Лазоряк Олеся.

Дипломом ІІ ступеня у номінації «Театральне мистецтво» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила, Александрюк Марія, Теличка Віталіна.

Дипломами ІІ ступеня у номінації «Літературна творчість» нагороджені студентки юридичного факультету Лупашко Людмила та Теличка Віталіна.

Грамотами за участь нагороджені студенти Буковинського університету: Унгурян Оксана, Унгурян Ілля, Піта Аліна, Семенюк Анастасія, Безушко Траян.

Вітаємо наших студентів з нагородами і бажаємо подальших успіхів та перемог!

27-05-2016