Вітаємо студентів юридичного факультету Лєкаря Ростислава та Унгуряна Іллю з перемогою!

25 жовтня 2018 року було підбито підсумки обласного етапу Всеукраінського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчоі діяльності серед студентів провідних ВУЗів Чернівецькоі області на тему: 10 кроків прокурора до подолання корупціі, який проводився за ініціативи Генеральноі прокуратури Украіни. Прокуратурою Чернівецькоі області було обрано три найкращі роботи. До числа переможців увійшли два студенти ПВНЗ "Буковинський університет" Лєкаря Ростислва та Унгуряна Іллі.

08-11-2018