Вітаємо студентів юридичного факультету Лєкаря Ростислава та Унгуряна Іллю з перемогою!

     25 жовтня 2018 року було підбито підсумки обласного етапу Всеукраінського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчоі діяльності серед студентів провідних ВУЗів Чернівецькоі області на тему: 10 кроків прокурора до подолання корупціі, який проводився за ініціативи Генеральноі прокуратури Украіни. Прокуратурою Чернівецькоі області було обрано три найкращі роботи. До числа переможців увійшли два студенти ПВНЗ "Буковинський університет" Лєкаря Ростислва та Унгуряна Іллі.


08-11-2018

Останні новини

ПОДАРУНОК ДО ДНЯ СТУДEНТА

15 листопада на пeрeдодні Міжнародного Дня студeнта Буковинський унівeрситeт провів турнір з боулінгу у розважальному цeнтрі *Турбіна*.

НАГОРОДЖEННЯ КРАЩИХ СТУДEНТІВ УНІВEРСИТEТУ

15 та 16 листопада 2018 року кращих студeнтів Буковинського унівeрситeту відзначили грамотами, подяками та грошовими прeміями Чeрнівeцькоі обласноі дeржавноі адміністраціі...

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України №1684-л від 02.11.2018р. в університеті 14 листопада розпочала роботу експертна комісія...

ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА

Прийміть щирі вітання з нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ СТУДЕНТА!

Запрошуємо студентів приийняти участь у соціальніий програмі Scholarship

Запрошуємо студентів денної та заочної форм навчання Буковинського унівеситету приийняти участь у соціальніий програмі Scholarship.


Всі новини