Вітаємо студентів юридичного факультету Лєкаря Ростислава та Унгуряна Іллю з перемогою!

     25 жовтня 2018 року було підбито підсумки обласного етапу Всеукраінського конкурсу наукових та творчих робіт з прокурорсько-слідчоі діяльності серед студентів провідних ВУЗів Чернівецькоі області на тему: 10 кроків прокурора до подолання корупціі, який проводився за ініціативи Генеральноі прокуратури Украіни. Прокуратурою Чернівецькоі області було обрано три найкращі роботи. До числа переможців увійшли два студенти ПВНЗ "Буковинський університет" Лєкаря Ростислва та Унгуряна Іллі.


08-11-2018

Останні новини

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Акція «Милосердя»

У передсвяткові дні традиційною стала зустріч студентів Буковинського університету з вихованцями дитячого будинку «Сонечко»

9 квітня 2019 року студенти відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».

9 квітня 2019 року студенти ПВНЗ «Буковинський університет» разом із викладачами к.е.н.,доцент Стахова Н.П. та к.е.н., Бурдейна Л.Д. відвідали Чернівецьку кавову фабрику «Bacara».


Всі новини