ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА ВИКЛЮКА ЯРОСЛАВА ІГОРОВИЧА!

Щиро вітаємо проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків ПВНЗ «Буковинський університет» професора, доктора технічних наук Ярослава Ігоровича Виклюка з отриманням Премії Президента України для молодих вчених України 2017 року!
    Бажаємо подальшого професійного зростання, втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в майбутніх наукових пошуках!

23-02-2018

Якби ти нас, Тарасе, чув...

Цими прекрасними березневими днями ми вшановуємо пам'ять про основоположника нової української літературної мови ? Тараса Григоровича Шевченка.

12 березня на базі кафедри фундаментальних юридичних дисциплін відбулося засідання круглого столу

З нагоди Всесвітнього дня захисту прав споживачів, відбулося засідання круглого столу.

Екскурсія до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.

У Чернівецькому обласному краєзнавчому музеї студенти 1 курсу Коледжу ПВНЗ «Буковинський університет» занурились у історію.

Вітання з Міжнародним жіночим днем

Вітання президента університету професора Маниліча М.І. з нагоди 8 Березня

Зустріч з представниками правоохоронних органів

5 березня 2019 року в університеті відбулася зустріч з оперуповноваженим Управління протидії наркозлочинності лейтенантом поліції Гриневичем Микитою Володимировичем та старшим інспектором з особливих доручень сектору ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП у Чернівецькій області Турецьким Василем Вікторовичем.