ВІТАЄМО ПРОФЕСОРА ВИКЛЮКА ЯРОСЛАВА ІГОРОВИЧА!

Щиро вітаємо проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків ПВНЗ «Буковинський університет» професора, доктора технічних наук Ярослава Ігоровича Виклюка з отриманням Премії Президента України для молодих вчених України 2017 року!
    Бажаємо подальшого професійного зростання, втілення всіх творчих та наукових задумів, наснаги в майбутніх наукових пошуках!

23-02-2018

Книжкова виставка - музикальний акорд "Фатальні сорокові в літературі та піснях ..."

Студенти відділення загальноосвітньої підготовки вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні.

Захід на юридичному факультеті до дня книги та авторського права

25 квітня на юридичному факультеті пройшов захід приурочений дню книги та авторського права. Участь взяли студенти наукового товариства, які підготували доповіді та презентації.

Звітне засідання студентського наукового гуртка «ЕКОНОМІЧНИЙ ПРОСТІР»

25.04.2018 року відбулося засідання студентського наукового гуртка «Економічний простір». Члени гуртка, під керівництвом викладачів кафедри економіки і підприємництва, підвели підсумки науково-дослідної роботи...

Міжнародна науково-практична конференція молодих вчених та студентів «Інформаційні технології, економіка та право: стан та перспективи розвитку» (ІТЕП-2018)

Буковинський молитовний сніданок