Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України". Окреслено основні етапи становлення регулювання приватних відносин та особливості.

11-10-2018

Відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

На факультеті інформаційних технологій та економіки відбулось відкрите семінарське зайняття на тему: "Бюджет"

"Напиши листа захиснику України"

Напередодні Дня захисника України студенти Буковинського університету взяли участь у Всеукраїнській акції "Напиши листа захиснику України".

ВІТАЄМО ІЗ ДНEМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Цe справжнє свято мужності й самовідданості, свято гeроізму та благородства, якими володіють справжні оборонці, визволитeлі й захисники Украіни, водночас стало уособлeним святом усіх чоловіків.

Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України".

Зустріч на тему: "Актуальність юридичної професії сьогодні"

10 жовтня 2018 року о 12:00 у конференц-залі університету відбулась зустріч студентів з фахівцями-юристами на тему "Актуальність юридичної професії сьогодні"...