Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України". Окреслено основні етапи становлення регулювання приватних відносин та особливості.

11-10-2018

День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки.

СПІВПРАЦЯ З СУЧАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені ШТЕФАНА ЧЕЛ МАРЕ

В рамках договору впродовж чотирьох років плідної співпраці між ПВНЗ «Буковинський університет» (м.Чернівці) та Університетом імені Штефана чел Маре (м.Сучава) відбувається обмін студентами.

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».