Відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист"

З нагоди тижня права 11 жовтня відбулося відкрите засідання наукового гуртка "Молодий юрист" де було продемонстровано презетанацію на тему "Еволюція цивільного (приватного) права на теренах України". Окреслено основні етапи становлення регулювання приватних відносин та особливості.

11-10-2018

Правовий брейн-ринг «Я МАЮ ПРАВО» провели для студентів-правників

12 грудня в Чернівцях відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право» для студентів

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

8 грудня 2018 року проведено ІІІ етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Успішний захист курсових робіт!!

7 грудня 2018 року на кафедрі фінансів відбувся захист курсових робіт з дисципліни « фінанси підприємств»

Захист курсових робіт студентів груп К-21, К-201

Факультет ІТЕ Організація баз даних та знань

Круглий стіл на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін»

30 листопада 2018 року на базі ПВНЗ «Буковинський університет» кафедрою фінансів було організовано проведення міжвузівського круглого столу на тему «Фінансово-інформаційний простір економіки та управління в умовах технологічних змін».