Участь у благоустрої рідного міста

10 квітня 2017 року студенти усіх факультетів Буковинського університету взяли участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою м.Чернівці.

Студенти університету внесли свою лепту у підготовці міста до Великодніх свят.

12-04-2017

Досвід міжнародної мобільності студентів Буковинського університету

Забути не можна! Повернутись неможливо!!!

24 квітня студенти нашого університету підтримали родини Загиблих учасників АТО, в день висадження молодих червоних дубочків у пам’ять про відважних Захисників.

День відкритих дверей

22 квітня 2017 року в університеті відбувся День відкритих дверей для майбутніх студентів Буковинського університету.

Шановні студенти та викладачі Буковинського університету

Прийміть щирі вітання з нагоди величного хрестиянського свята Воскресіння Христового

Участь у благоустрої рідного міста

10 квітня 2017 року студенти усіх факультетів Буковинсього університету взяли участь у місячнику санітарної очистки та благоустрою м.Чернівці.