У вівторок 12 листопада відбувся науково-методичний семінар присвячений Міжнародному дню бухгалтера.

Доповідали :

Професор., Євдокименко В.К. «Виклики сучасної соціально-економічної ситуації в країні і завдання науки щодо формування підґрунтя їх подолання».

К.е.н., доц. Миронюк О.В. «Облікова політика в системі управлінського обліку».

К.е.н., доц. Биндю В.А. «Мультимедійні технології як засіб підвищення ефективності професійного навчання».

13-11-2019

Профілактична робота з попередження правопорушень серед учнів загальноосвітніх закладів

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Глеком Андрієм проводяться профілактичні лекції для учнів старших класів Чернівецьких загальноосвітніх шкіл.

4 грудня студенти університету взяли участь у інтелектуальному молодіжному заході «ІГРИ РОЗУМУ»

Організовано відділом у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради.

Вітання з Днем народження президента ПВНЗ «Буковинський університет» професора Маниліча Михайла Івановича

Науково-педагогічний колектив і студенти Буковинського університету з шаною та вдячністю вітають професора Михайла Івановича Маниліча з Днем народження.

Правдошукач чи бунтар?

28 листопада студентсько-викладацький колектив ПВНЗ «Буковинський університет» поринув у світ краси й мистецтва в Чернівецькому музично-драматичному театрі імені Ольги Кобилянської, споглядаючи виставу «Трагедія бунту».

День гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»

21 листопада в університеті відбувся захід, присвячений Дню гідності та свободи під гаслом «Вільні творити майбутнє!»