Святкуємо Великдень!

 

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка», в організації і проведенні якого взяли участь викладачі та студенти навчального закладу. Захід сприяв розкриттю творчого потенціалу студентів, спільного пошуку вирішення завдань, саморозвитку та самовдосконалення. Студенти із великим натхненням та завзятістю оволоділи технологією виготовлення різних видів писанок.

По завершенню студенти Буковинського університету отримали сертифікати про участь у заході.

 Дякуємо за проведення майстер-класу викладачам Чернівецького державного комерційного технікуму Красовській Світлані Іванівні та Добровольській Віті Василівні.


25-04-2019

Останні новини

День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки.

СПІВПРАЦЯ З СУЧАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені ШТЕФАНА ЧЕЛ МАРЕ

В рамках договору впродовж чотирьох років плідної співпраці між ПВНЗ «Буковинський університет» (м.Чернівці) та Університетом імені Штефана чел Маре (м.Сучава) відбувається обмін студентами.

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».


Всі новини