Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка», в організації і проведенні якого взяли участь викладачі та студенти навчального закладу. Захід сприяв розкриттю творчого потенціалу студентів, спільного пошуку вирішення завдань, саморозвитку та самовдосконалення. Студенти із великим натхненням та завзятістю оволоділи технологією виготовлення різних видів писанок.

По завершенню студенти Буковинського університету отримали сертифікати про участь у заході.

Дякуємо за проведення майстер-класу викладачам Чернівецького державного комерційного технікуму Красовській Світлані Іванівні та Добровольській Віті Василівні.

25-04-2019