Святкуємо Великдень!

 

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка», в організації і проведенні якого взяли участь викладачі та студенти навчального закладу. Захід сприяв розкриттю творчого потенціалу студентів, спільного пошуку вирішення завдань, саморозвитку та самовдосконалення. Студенти із великим натхненням та завзятістю оволоділи технологією виготовлення різних видів писанок.

По завершенню студенти Буковинського університету отримали сертифікати про участь у заході.

 Дякуємо за проведення майстер-класу викладачам Чернівецького державного комерційного технікуму Красовській Світлані Іванівні та Добровольській Віті Василівні.


25-04-2019

Останні новини

ПРОГРАМА ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ У ПВНЗ «БУКОВИНСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ»! Перший випуск магістрів!

Між Приватним вищим навчальним закладом «Буковинський університет» та державним університетом імені «Штефан чел Маре» (м.Сучава, Румунія) укладена угода про міжнародне співробітництво.

Здав ЗНО лише з двох предметів?

(один з яких "Українська мова та література") - маєш можливість отримати освіту за спеціальностями "Облік і оподаткування", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Комп'ютерні науки", "Право".

Європейська освіта у Чернівцях

За програмами Подвійний диплом (заклад-партнер Сучавський університет "Stefan Cel Mare") та Erasmus+

Випуск фахівців 2019 року в ПВНЗ «Буковинський університет»

27 червня 2019 року у Буковинському університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам освітнього ступеня бакалавр та освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст.


Всі новини