Суворий закон, але закон. Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

11 жовтня відбувся конкурс знавців українського фольклору серед студентів юридичного факультету. Команди «Адвокати» та «Прокурори» тлумачили прислів’я зі словами закон, честь, гідність, правда; наводили приклади прислів’їв, за допомогою жестів, рухів та міміки показували афоризми. Студенти довели, що вони добре знають український фольклор, є кмітливими та дотепними.

Сподіваємося, що у майбутньому наші першокурсники стоятимуть на стороні права та закону. І дотримуватимуться головних заповідей юриста:

Твори правду.

Веди справу чесно.

Роби потрібне.

Стійко перенось труднощі.

Підготували захід викладачі кафедри філологічних і суспільних дисциплін.

12-10-2017

Безкоштовні підготовчі курси до вступу

До уваги випускників 9-х та 11-х класів! Буковинський університет оголошує набір на безкоштовні підготовчі курси до вступу. Програма курсів передбачає вивчення таких дисциплін: українська мова та література, математика, історія України. Заняття проходять щосуботи. Тривалість навчання - 7 місяців. Слухачі підготовчих курсів мають переваги під час вступу до вищого навчального закладу. Звертатися до приймальної комісії.

Сучавський університет, літня школа

Протягом одного тижня наші студенти взяли участь у літній школі, в рамках гранту, яка мала місце в Університеті імені Стефана Великого у Сучаві, де студенти мали змогу спвіпрацювати із сучавськими викладачами, прослухати курс лекцій про культуру Північної та Південної Буковини за спільної участі студентів з м. Бельци та м. Кишинів, Молдова

Вітання з святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України!

Конкурс серед студентів Erasmus+ mobility of students

Оголошується конкурс серед студентів 2-5 курсу Буковинського університету на навчання в рамках стипендіальної програми Erasmus+ mobility of students. Навчання відбуватиметься у ВУЗі-партнері: університет "Штефан Чел Маре", м. Сучава (Румунія) протягом 5-х місяців весняного семестру.