Суворий закон, але закон. Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

11 жовтня відбувся конкурс знавців українського фольклору серед студентів юридичного факультету. Команди «Адвокати» та «Прокурори» тлумачили прислів’я зі словами закон, честь, гідність, правда; наводили приклади прислів’їв, за допомогою жестів, рухів та міміки показували афоризми. Студенти довели, що вони добре знають український фольклор, є кмітливими та дотепними.

Сподіваємося, що у майбутньому наші першокурсники стоятимуть на стороні права та закону. І дотримуватимуться головних заповідей юриста:

Твори правду.

Веди справу чесно.

Роби потрібне.

Стійко перенось труднощі.

Підготували захід викладачі кафедри філологічних і суспільних дисциплін.

12-10-2017