Суворий закон, але закон. Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

Конкурс на краще знання прислів’їв та приказок на правову тематику

11 жовтня відбувся конкурс знавців українського фольклору серед студентів юридичного факультету. Команди «Адвокати» та «Прокурори» тлумачили прислів’я зі словами закон, честь, гідність, правда; наводили приклади прислів’їв, за допомогою жестів, рухів та міміки показували афоризми. Студенти довели, що вони добре знають український фольклор, є кмітливими та дотепними.

Сподіваємося, що у майбутньому наші першокурсники стоятимуть на стороні права та закону. І дотримуватимуться головних заповідей юриста:

Твори правду.

Веди справу чесно.

Роби потрібне.

Стійко перенось труднощі.

Підготували захід викладачі кафедри філологічних і суспільних дисциплін.

12-10-2017

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет»

Підготовка до вступу ПВНЗ «Буковинський університет» Ліцензія Міністерства освіти і науки України наказ №102-л від 22.05.2017р. Безкоштовні підготовчі курси до вступу для учнів 9-х та 11-х класів. Початок занять з 11.11.17р.

ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2018 рік

Приймальна комісія приватного вищого навчального закладу "Буковинський університет" оголошує перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних іспитів, творчих конкурсів)

ПРЕМІЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ДЛЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ 2017 - ДОКТОРУ ТЕХНІЧНИХ НАУК, ПРОФЕСОРУ ВИКЛЮКУ ЯРОСЛАВУ ІГОРОВИЧУ

Указом Президента України № 458/2017 від 29.12.2017 «Про присудження премій Президента України для олодих вчених 2017 року», на підставі подання Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки докторові технічних наук, проректорові Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет»

Вітання президента Буковинського університету Маниліча Михайла Івановича з Новим роком та Різдвяними святами

ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ, ПРАЦІВНИКИ, СТУДЕНТИ! СЕРДЕЧНО ВІТАЮ ВАС З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

В університеті працює експертна комісія МОН України

Відповідно наказу Міністерстві освіти і науки України №368-л від 29.11.2017р. в університеті з 13 грудня розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Право зі спеціальності 081 Право за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.