Сучавський університет, літня школа

Протягом одного тижня наші студенти взяли участь у літній школі, в рамках гранту, яка мала місце в Університеті імені Стефана Великого у Сучаві, де студенти мали змогу спвіпрацювати із сучавськими викладачами, прослухати курс лекцій про культуру Північної та Південної Буковини за спільної участі студентів з м. Бельци та м. Кишинів, Молдова. Студентам запропонували екскурсію по найвідомішим та найстарішим православним монастирям Буковини, серед них Молдовіца, Сучевіца та Воронец, а також Тронний замок.

16-11-2016