Студентський комітет організував і провів круглий стіл

26 травня 2016 року студентський комітет Буковинського університету організував круглий стіл на тему«Україна: сьогодення та майбутнє». Даний західпроводився в рамках акції «День вишиванки», яка тривала з 19 травня.

Керував роботу круглого столу голова студкому Глек Андрій, котрий звернув увагу студентів на відношення до минулого і сучасного нашої держави.

У роботі круглого столу взяли участь представники усіх факультетів університету. По завершенні дійшли спільної думки щодо збереження українських цінностей та надбання нових здобутків для прийдешніх поколінь.

27-05-2016