Студенти ПВНЗ «Буковинський університет» успішно закінчили навчання за програмою Еразмус+ в Західному Університеті ім. Василя Голдіша м. Арад (Румунія)

Студенти спеціальності «Право» повернулися із семестрового навчання в Західному Університеті ім. Василя Голдіша (Румунія). Студенти отримали незабутні враження та зауважують, що обидва заклади мають свої переваги, і за час навчання за обміном їм вдалося поєднати ці переваги і покращити професійні навички у вибраній сфері навчання.

Навчання за программою Еразмус+ – це унікальний досвід, який має змогу отримати кожен студент ПВНЗ «Буковинський університет».

Варто відзначити, що перевагою навчання  за програмою Erasmus+ є не тільки отримання європейського досвіду освіти, а й те, що студенти відвідують багато цікавих й захоплюючих історичних місць, спілкуються зі студентами з різних куточків світу.

18-07-2019