Студенти економічного факультету відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

В рамках проведення Дня науки в Україні, у зв’язку із покращенням якості науково-теоретичних знань студентів для подальшої професійної діяльності 16 травня 2017 року студенти та викладачі економічного факультету ПВНЗ «Буковинський університет» відвідали Центр надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради

Ознайомчу екскурсію провів керівник ЦНАП - Петро Степанович Луців, який розповів, що щоденно до них звертаються більше трьохсот чернівчан за отриманням документів дозвільного характеру та інших адміністративних послуг господарського характеру.

Корисною була інформація, як для студентів так і для викладачів кафедри економіки і підприємництва, про реєстрацію суб’єктів господарювання, отримання необхідних документів і погоджень для організацій власної справи.

В кінці зустрічі Петро Степанович побажав успіхів у професійній діяльності, у відкритті власної справи і при необхідності звертатися до Центру надання адміністративних послуг Чернівецької міської ради.

19-05-2017