СПІВПРАЦЯ З СУЧАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені ШТЕФАНА ЧЕЛ МАРЕ

В рамках договору впродовж чотирьох років плідної співпраці між

ПВНЗ «Буковинський університет» (м.Чернівці) та Університетом імені Штефана чел Маре (м.Сучава) відбувається обмін студентами та викладачами за програмами підвищення кваліфікації та міжнародного стажування,  ЕРАЗМУС+,  ПОДВІЙНИЙ ДИПЛОМ (магістерські програми).

У квітні 2019 року керівники структурних підрозділів Буковинського університету к.п.н. доцент Пелипчук С.М., к.е.н. доцент Штерма Т.В., к.ю.н. доцент Кельбя С.Г. пройшли закордонне стажування та підписали договори про співпрацю, що адаптовані до сучасних умов навчання за міжнародними програмами.

07-05-2019