Співпраця університету з Українською академією лідерства

8 жовтня у Буковинському університеті проведено зустріч зі слухачами Української академії лідерства, де обговорювали перспективи можливої співпраці в організації навчання та дозвілля молоді.

09-10-2018

День вишиванки

16 травня студенти ПВНЗ «Буковинський університет» взяли активну участь у заходах присвячених Дню вишиванки.

СПІВПРАЦЯ З СУЧАВСЬКИМ УНІВЕРСИТЕТОМ імені ШТЕФАНА ЧЕЛ МАРЕ

В рамках договору впродовж чотирьох років плідної співпраці між ПВНЗ «Буковинський університет» (м.Чернівці) та Університетом імені Штефана чел Маре (м.Сучава) відбувається обмін студентами.

Зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції

23 квітня в університеті відбулась зустріч студентів з працівниками Управління патрульної поліції в Чернівецькій області.

Підписання Меморандуму

19 квітня відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Головним територіальним управлінням юстиції у Чернівецькій області та юридичною клінікою ПВНЗ «Буковинський університет»

Святкуємо Великдень!

24 квітня у Буковинському університеті відбувся майстер-клас «Великодня писанка».