Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з нагоди державного свята Дня незалежності України!

24-08-2019

Посвята у студенти Буковинського університету

У житті кожного першокурсника настає момент, коли його зустрічає велика університетська родина. Звичайно, продовжуючи традицію зарахування до лав студентів відбувається у вигляді «неофіційної» посвяти. Не забули у Буковинському університеті про молоде покоління і цього року.

Приватний вищий навчальний заклад «Буковинський університет» вітає першокурсників

2 вересня 2019 року у Буковинському університеті відбулася урочиста подія, присвячена початку нового навчального року.

Інтерв'ю професора Виклюка Ярослава Ігоровича про штучний інтелект на телеканалі "UA: БУКОВИНА"

Докторо технічних наук, професор університету Веньжоу розповів, як сучасне життя пов‘язане із штучним інтелектом, як ШІ змінює та впливає на якість життя.

У цій даті втілені давнє прагнення нашого народу до свободи і самовизначення, гордість за українське походження, результат боротьби за власну національну, вільну соборну державу!