Шановні юристи!

Прийміть сердечні вітання з нагоди

професійного свята – Дня юриста,

яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні

конституційних прав та свобод наших громадян, сприяє розбудові демократичної, правової

Української держави – держави для людей.

Бути юристом почесно і відповідально.

Рівнем вашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність, моральний мікроклімат.

Впевнені, що майбутні юристи Буковинського університету вірно служитимуть інтересам України та її громадян,

з честю примножуватимуть славні традиції своєї  професії,

докладатимуть зусиль задля утвердження на теренах краю

ідеалів верховенства права та справедливості.

Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів,

благополуччя та нових професійних перемог!

Президент Буковинського університету                         М.Маниліч

08-10-2019